TrumpTube

2.1.0

Çok çeşitli platformlardan videolar indirin

4.5

2

78.2k

Rate this App

Herhangi bir internet sitesinden videolar indirmek için bir araç arıyorsanız, TrumpTube muhteşem bir seçenektir. Yerel olarak çevrim içi videoları indirebilir ve kaydedebilirsiniz böylece onları daha sonra izleyebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama gerçekten basit ve sezgisel bir ara yüze sahiptir. İlk pencere, indirmek için en popüler video sitelerini gösterir: YouTube, Instagram, Vimeo, Liveleak, Videobash, TuTV, Acunn, Meipai, vb., ancak videonun URL'sini ya da kendi seçeneğinizi girerek bir site de siz ekleyebilirsiniz. Bu uygulamayla yapmanız gereken tek şey indirmeyi başlatmak için bir URL girmek, ancak aklınızda spesifik bir video yoksa videoları araştırabilir ve en beğendiğiniz videoyu seçmek için her bir platformun kapsamlı kataloğunda tarama yapabilirsiniz.

İndireceğiniz videoyu bulduğunuzda, ekranın altındaki indir butonuna tıklayın. İndireceğiniz videonun çözünürlüğü seçebileceğiniz bir menü açılır. Alan konusunda endişeniz varsa daha düşük bir çözünürlük seçin ya da kalitesi sizin için önemliyse daha yüksek bir çözünürlük belirleyin. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, TrumpTube ile en beğendiğiniz videoları kolayca ve tek tıkla izleyebilirsiniz.
Uptodown X